ZNAJDŹ PRODUKT

BASEN 913781 ROPOROWY /55031/ 244X46 BESTWAY

159,94 zł
Brutto
Ilość


16 Przedmioty
 

Połączenie szyfrowane

 

Wysyłka 48h

 

Polityka zwrotów

BASEN ROZPOROWY - ten specyficzny rodzaj basenu posiada wiele zalet. Najważniejszą z nich jest to, że można go złożyć oraz łatwo przenieść. Dzięki temu, po sezonie letnim przechowasz go bezpiecznie w garażu czy piwnicy. Jego napełnianie jest bardzo proste, a do utrzymania w pionie nie potrzebuje dodatkowych stelaży. Nie musisz go nadmuchiwać ani składać. Pod wpływem napełniania wodą - rozpręża się.
ODPORNY NA USZKODZENIA - basen rozporowy wykonany został z wysokiej jakości materiału PVC, dzięki czemu gwarantuje beztroską, wielogodzinną zabawę w ogrodzie lub na działce. Tworzywo jest odporne na promieniowanie UV i przecieki. Ponadto jest on miękki i elastyczny, co zapewnia bezpieczne pływanie nawet najmłodszym.
RODZINNY ROZMIAR - basen o wymiarach 244x46cm bez problemu pomieści całą rodzinę. Umożliwi to wspólną zabawę oraz relaks w upalne dni.
ŁATKA NAPRAWCZA W ZESTAWIE - łatka dołączona do zestawu jest wodoodporna, zatem nie musisz się bać, że pod wpływem działania wody się odklei. Możesz dokonać naprawy basenu nawet wtedy, gdy jest on wypełniony wodą. Świetnie nadaje się do materaców, basenów i innych dmuchanych akcesoriów.

Zabawka może być używana wyłącznie pod nadzorem osoby dorosłej.
BA0481
16 Przedmioty

Opis

Wiek dziecka
od 3 lat
Jednostka miary
SZT
Kod kreskowy EAN
6942138913781

Specyficzne kody

Opinie