Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
ZNAJDŹ PRODUKT

CANPOL BUTELKA 801202 150ML+SMOCZEK USPOKAJAJĄCY

29,50 zł
Brutto
Ilość


6 szt.
 

Połączenie szyfrowane

 

Wysyłka 24h

 

Polityka zwrotów

Zestaw LOVI niezaburzający odruchu ssania to butelka LOVI Medical+ z dynamicznym smoczkiem do karmienia oraz dynamiczny smoczek uspokajający.

Oba dynamiczne smoczki LOVI® zostały wykonane z niejednorodnych warstw silikonu. Wydłużają się podobnie jak sutek mamy zgodnie z rytmem ssania dziecka. Butelka Medical+ bez obawy może być stosowana wśród dzieci karmionych piersią, ponieważ nie zaburza odruchu ssania u maluszka.

Dynamiczny smoczek do karmienia

Wykonany z cienkiej warstwy silikonu. Rozciąga się i kurczy w rytm ssania dziecka. Mobilizuje mięśnie jamy ustnej do aktywnej pracy.

Twarda, szeroka, profilowana podstawa

Wykonana z grubszej warstwy silikonu. Stanowi stabilne oparcie dla warg i zapobiega zagryzaniu podstawy smoczka. Wyprofilowany kształt i odpowiednio dobrana szerokość podstawy wymuszają prawidłowe ułożenie warg.

System odpowietrzania SUPER vent

Nowy, efektywny zaworek odpowietrzający SUPER vent eliminuje mieszanie się pokarmu z powietrzem. Dzięki temu zmniejsza ryzyko wystąpienia kolki.

Miękka, dynamiczna końcówka

Dynamiczna gumka zbudowana z niejednorodnych warstw silikonu, dzięki czemu rozciąga się i kurczy zgodnie z rytmem ssania dziecka. Symetryczny kształt gumki odzwierciedla kształt brodawki sutkowej.

Profilowana tarczka

Profilowany kształt umożliwia dziecku swobodne oddychanie przez nos; bezpieczny surowiec, z którego jest wykonana, nie zawiera bisfenolu A.
CanPol
CN0001
6 szt.

Opis

Wiek dziecka
od 0 m+
Jednostka miary
SZT
Kod kreskowy EAN
5901691801202

Specyficzne kody

Opinie