Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
ZNAJDŹ PRODUKT

LABORATORIUM MECHANIKI 50698 PŁYWAJĄCY T RIMARAN

58,94 zł
Brutto
Ilość


13 szt.
 

Połączenie szyfrowane

 

Wysyłka 24h

 

Polityka zwrotów

Naukowa Zabawa to wyjątkowa seria edukacyjna od Clementoni, dedykowana wszystkim młodym odkrywcom i badaczom otaczającego nas świata, mechaniki, kosmicznych przestworzy oraz prahistorycznych zagadek. Proponuje zestawy, dzięki którym, można w ciekawy sposób zdobyć szeroką wiedzę teoretyczną i praktyczną z danej dziedziny, nauczyć się samodzielnie wykonywać różne eksperymenty i doświadczenia oraz poznawać ich zaskakujące efekty.

MECHANICS to niesamowity zestaw umożliwiający odkrycie wielu zasad jakimi rządzi się mechanika i inżynieria. Tym razem do ułożenia/skonstruowania będzie m. in. fantastyczny Trimaran z działającą regulacją sterów i żagla. Oprócz tego w ramach kompletu stworzymy także jacht, hydroplan, kanu polinezyjskie, łódź motorową i ślizgacz - łącznie 10 różnych modeli. Wszystkie zaprojektowane łodzie naprawdę pływają. Modele pozwalają na zapoznanie się z tematyką, która fascynuje chłopców w każdej grupie wiekowej! Zestaw zawiera ponad 180 wymiennych elementów. Konstrukcje możemy złożyć w oparciu o papierową instrukcję lub wersję dostępną w aplikacji. Kształtuj swoją sprawność manualną i pomysłowość razem z niesamowitym kompletem od Clementoni. Zestaw dedykowany dzieciom powyżej 8 roku życia.
CL0154
13 szt.

Opis

Wiek dziecka
od 8 lat
Jednostka miary
SZT

Specyficzne kody

Opinie