ZNAJDŹ PRODUKT

KLOCKI MIDDLE BLOCKS ZESTAW BASIC 41581 WADER

34,49 zł
Brutto
Ilość


9 Przedmioty
 

Połączenie szyfrowane

 

Wysyłka 24h

 

Polityka zwrotów

Kultowe klocki dla dzieci, mają nową, modną szatę graficzną. Począwszy od bajkowego opakowania a skończywszy na tym co najistotniejsze - klockach, które mają nowe, atrakcyjne kolory.
Do podstawowego, 33 elementowego zestawu dołączone są naklejki z apetycznymi motywami targu owocowego, które urozmaicą dzieciom zabawę.
Ze względu na duże rozmiary klocki są idealnie dostosowane do rączek najmłodszych dzieci a różnorodność form umożliwia im tworzenie rozmaitych budowli pojazdów i postaci. Zestaw 33 klocków wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.
Korzyści rozwojowe dla dziecka:
Klocki wpływają na rozwój nie tylko wyobraźni dziecka, ale również zdolności manualnych, twórczego myślenia oraz rozwiązywania problemów.
Zabawa klockami ćwiczy emocje, rozwija logiczne i przestrzenne myślenie dziecka, jest dobrym ćwiczeniem na koncentrację uwagi.
Chwytając i układając klocki, maluch ćwiczy sprawność rączek, precyzję chwytu. Poprzez tworzenie początkowo prostych z czasem coraz bardziej złożonych budowli dziecko stara się w zabawie odwzorowywać poznany świat.
Cechy zabawki:
- kolorowe klocki, wykonane z mocnego, odpornego i wytrzymałego tworzywa sztucznego, brak ostrych kantów
- łatwe i stabilne łączenie elementów
- tematyczne naklejki z buźkami i korpusami postaci do samodzielnego naklejania
- różnorodne kształty
Wader
KL1305
9 Przedmioty

Opis

Wiek dziecka
od 12 m+
Jednostka miary
SZT
Kod kreskowy EAN
5900694415812

Specyficzne kody

Opinie