ZNAJDŹ PRODUKT

KOPARKA BULDOŻER MAŁY BED-POL

79,99 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie


2 Przedmioty
 

Połączenie szyfrowane

 

Wysyłka 48h

 

Polityka zwrotów

Z uwagi na gabaryty lub ciężar, zakup możliwy tylko z odbiorem osobistym. Wysyłka kurierska dostępna tylko po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub e-mailowym.

Z przodu zabawka wyposażona jest w dużą łyżkę załadowczą, zamocowaną na ruchomym ramieniu. Łyżka może być opuszczana w górę i w dół, możliwe jest również sterowanie pracą samej łyżki. Specjalne systemy blokujące umożliwiają unieruchomienie ramienia i łyżki w kilku pozycjach co ułatwia dziecku transport materiałów.
Po odwróceniu się dziecka do tyłu możemy w pełni wykorzystać zabawkę jako koparkę. Ramię i łyżka mają możliwości skrętne. Sterowanie odbywa się przy pomocy dwóch dźwigni - jedna odpowiada za pracę łyżki, druga za sterowanie ramieniem. Dodatkowe wyposażenie to blokada ramienia powodująca jego unieruchomienie w pozycji podniesionej.
Buldożer wymiarowo pozwala na operowanie małemu kierowcy siedząc na zabawce. Dziecko może odpychając się nogami swobodnie się przemieszczać. Duże i szerokie koła zapewniają dobrą stabilizację użytkownikowi, poruszanie się po piasku i trudnym terenie nie stanowi większego problemu.
KO0485
2 Przedmioty

Opis

Wiek dziecka
od 3 lat
Jednostka miary
SZT

Specyficzne kody

Opinie