Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
ZNAJDŹ PRODUKT

BARBIE CR MONOCHROM CHELSEA Z NIESPODZ. GWC60

48,49 zł
Brutto
Ilość


15 szt.
 

Połączenie szyfrowane

 

Wysyłka 24h

 

Polityka zwrotów

Te zestawy Barbie Color Reveal Monochrom Chelsea kryją aż sześć niespodzianek! W każdym z nich jest lalka w modnym ubranku, ale jej wygląd pozostaje na razie tajemnicą. Otwieranie opakowania jest częścią zabawy - pociągnij za pasek, aby usunąć zewnętrzną warstwę i odsłonić przezroczystą tubkę. W środku znajdziesz różowo-białą lalkę Chelsea oraz cztery tajemnicze torebki. Wyjmij je wszystkie i napełnij tubkę ciepłą wodą, a następnie włóż lalkę do środka i poruszaj nią. Woda zmieni kolor na różowy, a po wyciągnięciu Chelsea odkryjesz jej wygląd! Każda lalka ma inny kolor oczu, włosów, skóry i nóg oraz inny gorsecik, a to jeszcze nie koniec niespodzianek. Otwórz torebki, by znaleźć jaskrawą doczepianą kitkę, spódniczkę lub szorty z czarno-białym wzorem oraz parę bucików i specjalne akcesorium. Użyj zimnej wody, aby odsłonić uroczą grafikę na gorseciku Chelsea - tę niesamowitą transformację można powtarzać wiele razy! Każda seria z linii Color Reveal ma wyjątkowy motyw - ten stawia na wyraziste wzory oraz jeden jaskrawy kolor, pojawiający się na nogach, włosach i dodatkach Chelsea. Do przechowywania akcesoriów użyj tubki z zestawu. Którą lalkę znajdziesz? Dzieci mogą zebrać też inne zestawy z tej linii, aby dowolnie dopasowywać elementy i odkrywać nowe możliwości zabawy! Sprzedawane oddzielnie, zależnie od dostępności. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

Zawartość i cechy zestawu:

Zestawy Barbie Color Reveal Monochrom Chelsea dostarczą dzieciom mnóstwo radości podczas odkrywania aż 6 niespodzianek i tworzenia monochromatycznych stylizacji!
Zacznij od zdjęcia zewnętrznego opakowania, odkręcenia górnej części tubki i wyjęcia różowo-białej lalki oraz 4 torebek z ukrytą zawartością!
Wypełnij tubkę ciepłą wodą, włóż lalkę do środka i poruszaj nią - woda zmieni kolor na różowy, dając magiczny efekt!
Wyjmij lalkę, by sprawdzić, jak wygląda - każda ma inny kolor oczu, włosów, skóry i nóg oraz inny gorsecik.
Otwórz 4 torebki-niespodzianki, w których znajdziesz jaskrawą doczepianą kitkę, spódniczkę lub szorty z czarno-białym wzorem oraz parę bucików i specjalne akcesorium. Po zabawie przechowuj je w tubce.
Użyj zimnej wody, aby odsłonić uroczą grafikę na gorsecie Chelsea - tę niesamowitą transformację można powtarzać wiele razy!
Ubierz lalkę i dodaj akcesoria, aby ubarwić opowiadane historyjki - odsłoń grafikę na gorsecie, by efekt był jeszcze lepszy!
Zbierz wszystkie lalki, aby dowolnie wymieniać akcesoria i poszerzać możliwości zabawy. Doskonały prezent dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat.

Cena dotyczy lalki z akcesoriami 1 szt.
Barbie
BB0652
15 szt.

Opis

Wiek dziecka
od 3 lat
Jednostka miary
SZT
Chłopiec/Dziewczynka/Niemowle
Dziewczynka
Bohater
Barbie
Kod kreskowy EAN
887961920307

Specyficzne kody

Opinie