Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
ZNAJDŹ PRODUKT

BARBIE DHA CHELSEA WAKAC.PRZYG.W BASENIE GTM85

141,94 zł
Brutto
Ilość


6 szt.
 

Połączenie szyfrowane

 

Wysyłka 24h

 

Polityka zwrotów

Zestaw do zabawy Wakacyjna przygoda w basenie inspirowany filmem Barbie Chelsea The Lost Birthday Zgubione urodziny zabierze dzieci w wieku od 3 do 7 lat na wspaniałą przygodę po rzece w dżungli w towarzystwie zwierzęcych przyjaciół! Lalka Chelsea jest gotowa na dzień pełen pluskania się w wodzie razem ze swoimi zwierzęcymi przyjaciółmi - małpką, słonikiem i tygryskiem. W zestawie jest też papużka, która może przysiąść na gałęzi drzewa. Dzieci mogą napełnić zestaw wodą, by lalka Chelsea i jej zwierzęcy towarzysze mogli pływać, zjeżdżać i unosić się na wodzie wokół wyspy. Przygody czekają - wspinaj się na drzewo, by zjechać na zjeżdżalni wprost do rzeki lub tyrolką przedostać się na suchy ląd! Dzięki ruchomym nogom lalka Chelsea może wygodnie siedzieć na swoim „dmuchańcu”, unosząc się na rzece, a akcesoria takie jak „napój” i ręcznik nadają historiom realizmu. Lalka nie stoi samodzielnie. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

Zestaw do zabawy inspirowany filmem Barbie Chelsea The Lost Birthday Zgubione urodziny zabierze dzieci na wspaniałą przygodę nad rzeką w dżungli w towarzystwie zwierzęcych przyjaciół! ​

Napełnij rzekę wodą, by lalka Chelsea i jej zwierzęcy towarzysze mogli pływać, zjeżdżać i unosić się na wodzie wokół wyspy

Pomóż lalce Chelsea wspiąć się na drzewo i zjechać na zjeżdżalni wprost do rzeki lub tyrolką przedostać się na suchy ląd - przed Wami tak wiele przygód!

Urocze zwierzątka, takie jak małpka, słonik, tygrysek i papużka, inspirują do opowiadania wspaniałych historii o przyjaźni, a akcesoria - „napój” i ręcznik - nadają im realizmu.

Lalka Chelsea ma na sobie kolorowy kostium kąpielowy, a dzięki ruchomym nogom może wygodnie siedzieć na swoim „dmuchańcu”.

Ten zestaw Barbie Chelsea The Lost Birthday Zgbuione urodziny zapewnia świetną zabawę z wodą i będzie wspaniałym prezentem dla małych poszukiwaczy przygód w wieku od 3 do 7 lat, szczególnie tych, którzy kochają zwierzęta!

Barbie
BB0625
6 szt.

Opis

Wiek dziecka
od 3 lat
Jednostka miary
SZT
Chłopiec/Dziewczynka/Niemowle
Chłopiec
Bohater
Barbie
Kod kreskowy EAN
887961918427

Specyficzne kody

Opinie